FURNITURE / Tables / Table 14409442
nr 1440 9442
TABLE
Med snördekor. Diameter: 55cm, height: 65cm cm, wear, damages.
Med snördekor. Diameter: 55cm, höjd: 65cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday December 20 2021
at 18:26:24
19/12 15:16:08